UYGULAMALAR

ARDA DIŞ TİCARET

UYGULAMALAR

Dökme malların taşınması (kahve, şeker, baharat), toz ve egzoz hava emişleri için şok patlamaya dayanıklı, uzunlamasına kaynaklı ve flanşlı modüler boru ve dağıtım sistemleri tedarik ediyoruz.

GERİ DÖNÜŞÜM ENDÜSTRİSİ

JACOB, geri dönüşüm endüstrisindeki müşteriler için özel olarak bazı bilgiler formüle etmiştir. Sanayi sektörleri: Ahşap, kağıt, cam, metaller, plastikler vb.

KİMYA ENDÜSTRİSİ

Olası kullanım: Ham ürünün taşınmasından nihai ürüne (farklı üretim aşamalarından geçen) kadar dökme mal boruları ve dönüş hava taşımacılığı, ürün taşıma sistemleri, örneğin granüller, temiz hava beslemesi, hava tahliye sistemleri toz veya aerosol içerebilir.

PLASTİK ÜRETİMİ / PLASTİK İŞLEME

JACOB boru sistemleri, plastik üretimi veya plastik işleme alanlarında yaygın olarak kullanılmaktadır. Olası uygulamalar: Pnömatik olarak veya yerçekimi borularında, ayrıca toz ayırma boruları veya ürün taşıma sistemlerinin hava tahliyesi için her türlü kuru dökme yük nakliyesi. Örn. Granüller, temiz hava beslemesi, toz veya aerosol içerebilen hava emiş sistemleri için uygulamalar.

İNŞAAT MALZEMELERİ SEKTÖRÜ

JACOB, inşaat malzemeleri endüstrisindeki müşterilerimiz için özel olarak bazı bilgiler formüle etmiştir. Sanayi sektörleri: Ağaç işleme, çimento, harç ve yapı panelleri imalatı

İLAÇ ENDÜSTRİSİ

Olası kullanım: Havalandırma sistemleri, emme sistemleri, ürünle temas eden dökme mal sistemleri. (örn. Granüller)

KARMA ENDÜSTRİLER

JACOB boru sistemleri tüm endüstriyel sektörlerde mevcuttur. Karma sektörlerde çalışan müşterilerimiz için özel olarak bazı bilgiler formüle ettik. Olası kullanım: Besleme ve dönüş havalandırma sistemleri, dökme yük sistemleri, düşük basınçta pnömatik sistemler.

METAL İŞLEME ENDÜSTRİSİ

JACOB, metal işleme endüstrisindeki müşteriler için özel olarak bazı bilgiler formüle etmiştir. Olası kullanım: Emilen havanın taşınması – hava bazen yağ içerir, aerosoller için emme sistemleri (yağ buharı), kaynak dumanının emilmesi.

GIDA ENDÜSTRİSİ

JACOB, gıda endüstrisindeki müşterilerimiz için özel olarak bazı bilgiler formüle etmiştir. Bu, örneğin pişirme işlemleri, et işleme endüstrisi, baharat endüstrisi, şekerleme endüstrisi, kahve kavurma, bira fabrikaları / maltlama, süt işleme endüstrisi (süt tozu, kuru ürünler) ve tütün endüstrisini içerir.

TAHIL ENDÜSTRİSİ

JACOB, tahıl endüstrisindeki müşterilerimiz için özel olarak bazı bilgiler oluşturmuştur. Buna örneğin tahıl işleme endüstrisi, değirmenler, hayvan yemi üretimi, özel öğütme işlemleri, işleme, baklagiller, karışık yem üretimi, tohum işleme, patates işleme ve nişasta üretiminin yanı sıra şeker fabrikaları veya tuz işleme dahildir.

PLANLAMA VE MÜHENDİSLİK OFİSLERİ

JACOB, fabrika mühendisliği, planlama ve mühendislik ofislerinden ve mimarlardan müşteriler için birçok özel avantaj sunar. Boru sistemlerimiz, endüstrinin tüm sektörlerinde ve dünya çapında tesis mühendisleri ve planlamacılar tarafından yaygın olarak kullanılmaktadır. Boru hattınızı inşa etmek için sadece JACOB boru sistemi parçalarını kopyalayarak inşaat çizimlerinizde zamandan tasarruf edin.

ÖZEL KULLANIM ALANLARI

Endüstriyel sektörler: Elektronik bileşenlerin üretiminde temiz ve ultra temiz oda teknolojisinde özel kullanım alanı.

MÜŞTERİYE ÖZEL ÇÖZÜMLER

JACOB boru sistemleri tüm sektörlerde mevcuttur. Her zaman müşteriye özel çözümler üretiyoruz. Gransee’deki iştirakimiz özel çözümler konusunda uzmanlaşmıştır. Müşteriye özel bazı çözümler artık talep edildiğinde toplu olarak üretilmektedir.

OTOMOTİV ENDÜSTRİSİ

JACOB, özellikle otomotiv endüstrisindeki müşterilerimiz için bazı bilgileri formüle etti. Olası kullanım: Temiz hava besleme, hava emiş sistemleri (hava karışımı yağ içerir), yağ buharı emme, boyama sistemleri.