KURUMSAL

ARDA DIŞ TİCARET

BİZ KİMİZ?

2015 yılında mükemmel hizmet anlayışı ile uluslararası standartlarda üretilmiş başta makine ve boru sistemleri olmak üzere tüm ürün ve hizmetleri müşterilerimize sunmak üzere yola çıktık. Geçmiş yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimine, değişim odaklı vizyoner bakış açımızı da ekleyerek sektörü daha yukarı taşımak üzere durmadan çalıştık. Geçen süreçte Türkiye’de ve dünyada birçok ülkede başarılı projelere imza attık. İş ortaklarımızın mutluluğunu ve işin kalitesini hedef alan yaklaşımımızla, bağlılık temelli iş ortaklıklarında kısa sürede aranan isim olduk. 

 

Ticaret yaparken, imalata odaklanarak kaliteden ödün verilmemesine; müşterilerimizin ise değerli zamanlarını işlerini büyütmek üzere harcamalarına yardımcı oluyor; tüm süreci titizlikle yürütüyoruz. Sorumlu ve güvenilir bir yaklaşım ve uçtan uca iş yönetimi ile ürün ve hizmetleri müşterimizle bir araya getiriyor, ticaretin sağlıklı bir şekilde büyümesine katkı sağlıyoruz.Arda Dış Ticaret olarak, ülkemizin dış ticaretine yetkin bir şekilde katkıda bulunmaktan ve büyümenin bir parçası olmaktan mutluluk duyuyoruz.

ARDA DIŞ TİCARET

KURUCUMUZ

Özel Darüşşafaka Lisesi’ni bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi’nde lisans eğitimini tamamlayan Zuhal Oba, özel bir bankanın dış ticaret bölümünde başladığı kariyerini dış ticaret eğitimleri vererek sürdürmüştür. Akabinde makine sektöründe hizmet veren bir firmanın dış ticaret yöneticiliğini devralarak yurt dışında önemli başarılara imza atan Oba, biriktirdiği deneyimleri aktarmak ve inandığı kaliteden ödün vermeden ticaret yapmak üzere 2015 yılında Arda Dış Ticaret’i kurmuş ve hızla büyütmüştür. Yirmi yılı geçen iş tecrübesi ile şirketin yurt içi ve yurt dışı pazarlama faaliyetlerini bizzat yürütmektedir.

İki kız çocuğu annesi olan Oba, kadınların iş hayatında aktif bir şekilde yer almasını ve girişimcilik yoluyla güçlenmesini desteklemektedir ve KAGİDER’in aktif bir üyesidir.

Zuhal OBA
Genel Müdür

EKİBİMİZ

Her biri en az on yıllık ticaret deneyimine ve bilgisine sahip ekibimizle hem iç pazarda hem dış pazarda paydaşları bir araya getiriyor; ticaretin ötesinde kalıcı ortaklıklar kuruyoruz. Temel aldığımız uzun vadeli müşteri memnuniyetini sağlamanın yolunun ekip olarak hareket etmekten geçtiğini biliyor, her daim yetkin, yetenekli, çalışkan birtakım olarak hareket ediyoruz. İnanıyoruz ki bir zincir ancak en zayıf halkası kadar kuvvetlidir ve Arda Dış Ticaret ekibi olarak bireysel yeteneklerle kazanılmış oyunların değil takım çalışması ile kazanılan şampiyonlukların peşindeyiz.

Zafer OBA
Pazarlama ve Satış Uzmanı

zaferoba@ardatrade.com

Hilal ELİTOK
Pazarlama ve Satış Uzmanı

hilalelitok@ardatrade.com

Emre AKTAŞ
Pazarlama ve Satış Uzmanı

emreaktas@ardatrade.com

Metin DURSUN
Teknik Müdür

metindursun@ardatrade.com